ponad 23 lata, 553 opisy statków kosmicznych

Sluis Van jest stroną hobbystyczną, a cała praca nad nią jest wykonywana w wolnym czasie. Dawniej hosting zapewniał nam nieodpłatnie sponsor, ze względu jednak na brak możliwości rozwoju w tamtym miejscu przenieśliśmy się na serwer komercyjny. Opłaty zań pokrywane są bezpośrednio z kieszeni właściciela SV.

Sponsoring

Jeżeli podoba Ci się to, co tutaj robimy, gdybyś miał ochotę na wsparcie rozwoju Sluis Van finansowo, lub też chciałbyś wyrazić wdzięczność za nasze usługi przy pomocy twardej waluty, proponujemy dokonanie wpłaty na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja. Można to zrobić bez ruszania się sprzed komputera, a pieniądze będą przeznaczone na wsparcie rodzinnych domów dziecka.

Skąd taka propozycja?
  • Bo możesz coś zrobić. Dużo ludzi chciałoby, żeby świat był lepszy, a wszystkim żyło się dostatnio. To jest jeden ze sposobów, żeby samemu zrobić coś w tym kierunku. Dobre dorastanie i kochających rodzice dla tych dzieciaków oznaczają, że za kilka(naście) lat będzie mieli mniej młodocianych przestępców, mniej skorumpowanych urzędników... taka praca u podstaw, bo potem już jest za późno i dużo trudniej.
  • Bo efekty są konkretne. Nierzadko drobna kwota stanowi o tym, czy rodzina zastępcza będzie mogła zaopiekować się danym dzieckiem. Twoje wsparcie, nawet niewielkie, może być decydujące.
  • Bo pieniądze zostaną wykorzystane pożytecznie. Politykom i prezesom łatwiej jest przydzielać stanowiska i gigantyczne premie, niż pomagać potrzebującym. ZUS czy NFZ kupuje limuzyny i buduje pałace. I tak dalej, i tym podobne. Tymczasem tutaj możesz bezpośrednio wspomóc potrzebujących - i to ty wybierasz: kogo i jaką kwotą. A mała fundacja kosztuje mniej, niż wielkie.
  • Bo: "Jak chcielibyście, żeby wam czynili, tak i wy innym czyńcie".
  • Bo Sluis Van też wspiera tę fundację.

Najbardziej cieszylibyśmy się oczywiście, gdyby suma wpłat "ze Sluis" przekroczyła to, co wydajemy rocznie na serwer (czyli circa 350 PLN + VAT), ale oczywiście każda, nawet najdrobniejsza wpłata będzie dla nas niesamowitą sprawą.

A co, jeśli chcę "dać na Sluis"?

W menu po lewej stronie jest button z uroczym imperialnym banknotem - pozwala on złożyć paypalową darowiznę na rzecz autora strony.

Wsparcie

Poza wsparciem monetarnym, istnieją też inne sposoby przysłużenia się Sluis:

  1. Możesz umieścić na swojej stronie link do Sluis Van. Nasze bannery i buttony znajdziesz tutaj.
  2. Możesz zajrzeć na listę poszukiwanych przez nas materiałów i wspomóc nas którymś z nich - chętnie wymienimy się na inne materiały z naszych dość przepastnych archiwów.
  3. Możesz o nas dobrze mówić i myśleć.
  4. Możesz dostarczyć nam jakieś ciekawe materiały, szczególnie rzadko spotykane obrazki statków kosmicznych.

Kontakt z Działem Administracyjnym Sluis Van: nloriel na serwerze poczta, potem onet i na koniec pl.

Akcje i reakcje

Sluis Van bierze lub brała na przestrzeni lat udział w następujących akcjach:

Kampania browsehappy.pl

akcja pajacyk

kampania antypiracka TPM

złoty mieczone world - one releasethe green ribbon

kampania antydubbingowa TPM

mourning WEG's SW-RPG

Sojusz Rebeliantów

Sojusz Star Wars

Mad About You Award

candle against terrorism

Pomoc Marcie Piekarz

Reklama: Needa Gips

<<  wróć na główną ^ wróć do góry